|  |  | 

Farmacja Karboksyterapia

Kurzajki

Kurzajki
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

depilacja laserowa (5)Kurzajki to efekt na skórze spowodowany zakażeniem wirusem brodawczaka ludzkiego. Zarazić się nim można na przykład na basenie lub w saunie a także przez bezpośredni kontakt z nosicielem. Najczęściej zmiany skórne pojawiają się na stopach i dłoniach, ale może się zdarzyć, że pojawią się także na narządach płciowych. I mimo, że nie są groźne dla zdrowia i zwykle nie powodują bólu to człowiek źle się z nimi czuje choćby ze względów estetycznych. Żeby się ich pozbyć zwykle wystarcza regularnie przez jakiś czas smarować zmienione miejsca na skórze mocznikiem lub kwasem salicylowym, a zwolennicy metod domowych polecają okłady ze zmiksowanych kwiatów mniszka lekarskiego, czyli popularnego mleczu lub przykładanie cytryny albo roztworu sody oczyszczonej.
Czasami, gdy zmiany są bardzo uporczywe i nie chcą zejść przy pomocy wyżej wymienionych sposobów, konieczne jest usunięcie ich w gabinecie dermatologicznym. Zwykle robi się to przy pomocy nowoczesnego lasera lub zamrażania.

Inne wpisy o farmacji oraz medycynie:

kurzajki

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Salon medycyny estetycznej

    Salon medycyny estetycznej

    Niedoskonałości urody Obecnie medycyna daje wiele możliwości, które trzeba przyznać są wykorzystywane przez pacjentów. Prym w tym wiedzie medycyna estetyczna, która pozwala na poprawienie wszystkich niedoskonałości, które ktoś u siebie zauważa. Wiele kobiet (prawdą jest, że to kobiety przewodzą w korzystaniu z takich zabiegów) korzysta z usług klinik oraz salonów, które znajdują się w najróżniejszych